Styl industrialny - grafit + cegła?

Nie wiesz, jak urządzić salon, gabinet lub pokój swojego dziecka? Może chcesz się pochwalić własnym pomysłem na oryginalny wystrój? Użytkownicy forum czekają na Ciebie :)
Awatar użytkownika
Larisa_61
Posty: 0
Rejestracja: 16 cze 2021, 23:11

Styl industrialny - grafit + cegła?

Post autor: Larisa_61 »

Witam serdecznie,
Właśnie kończy się u mnie długi i ciężki remont instalacji elektrycznej i hydraulicznej w mieszkaniu. Niedługo będę mogła się wprowadzać z powrotem, a co się namęczyłam z fachowcami to moje ;) Ogólnie widok rur i kabli na wierzchu podkusił mnie do pójścia teraz w styl industrialny. I mam zamiar odsłonić cegłę (bo z niej jest blok) na ścianie. Tylko zastanawiam się, czy do tego będą dobrze pasować grafitowe płytki na podłogę w kuchni i przedpokoju, bo takie sobie upatrzyłam :) Jak sądzicie?
Kutyło

Re: Styl industrialny - grafit + cegła?

Post autor: Kutyło »

Odsłonięcie cegły może być fajnym rozwiązaniem. pytanie tylko jak jest taka ściana wykonana, bo z tym w dawnych latach różnie było. Czasami te ściany były tak robione, że nie wygląda to atrakcyjnie. Wszystko zależy z jakiego okresu jest budynek. Można to też zrobić inaczej, bez odsłaniania i robienia sobie w mieszkaniu bałaganu. Na obecną ścianę można przykleić płytki, które wyglądają jak cegły. Zobacz sobie np. płytki z klinkieru elastycznego Elastolith. Całkiem fajny materiał i bardzo duża baza kolorów, które można dopasować do własnej aranżacji wnętrza.
ODPOWIEDZ