deski tarasowe

Inne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Także ciekawostki, problemy i rady.
Awatar użytkownika
konstanty1982
Posty: 0
Rejestracja: 19 wrz 2021, 19:23

deski tarasowe

Post autor: konstanty1982 »

Czy ktoś z was budował samodzielnie taras? Pytam bo chcę się dowiedzieć jakie deski wybraliście. Ja pomyślałem oczywiście o drewnie, bo wydaje mi się, że najlepiej wygląda ale zainteresowała mnie też deska tarasowa kompozytowa. Czy faktycznie jest trwalszym materiałem a wygląda bardzo podobnie do drewna? Nie ukrywam, że rady by mi się przydały :D Liczę na was!
Awatar użytkownika
Matylda1997
Posty: 0
Rejestracja: 29 paź 2021, 4:06

Re: deski tarasowe

Post autor: Matylda1997 »

Tak naprawdę to takie deski kompozytowe mają całą masę zalet na przykład to, że są idealnie proste, nie trzeba ich impregnować i dodatkowo wcale nie musisz się długo zastanawiać, jak układać deski kompozytowe, bo montaż jest prosty. No i nie widać tych wszystkich gwoździ czy wkrętów na wierzchu. Dla mnie takie rozwiązanie byłoby znacznie wygodniejsze, no ale decyzję podejmiesz sam :)

gra wstępna przykłady
olifka

Re: deski tarasowe

Post autor: olifka »

A jak chodzi o pozostałe aspekty, to co powiecie na rolety na pergole ? Czy warto na coś takiego się zdecydować? Bo mnie się wydaje, że jest to świetne rozwiązanie. Przede wszystkim zapewniające prywatność.
monett

Re: deski tarasowe

Post autor: monett »

No to tutaj https://www.slonecznydom.com/markizy.html możecie znaleźć za to świetne markizy tarasowe, które zapewnią wam praktyczne zadaszenie. Sama właśnie planuję coś takiego dla siebie zakupić, ponieważ jest to naprawdę praktyczna opcja.
ODPOWIEDZ