księgarnia internetowa

Inne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Także ciekawostki, problemy i rady.
Awatar użytkownika
szarlin
Posty: 0
Rejestracja: 11 gru 2021, 16:33

księgarnia internetowa

Post autor: szarlin »

W jakiej księgarni robicie najczęściej książkowe zakupy? Macie jakąś swoją ulubioną? I co Was do niej przekonało: książki jakie mają w ofercie, ceny czy jeszcze coś innego? Powiedzcie jaka księgarnia internetowa jest naprawdę fajna, zakupy w niej to prawdziwa przyjemność, a ceny też nie drenują kieszeni. Chciałabym zrobić jakieś większe zakupy książkowe.
ciasun

Re: księgarnia internetowa

Post autor: ciasun »

Tak w sumie to z różnych miejsc kupuję. Bardzo często czytam też online. To zależy naprawdę. A czytacie może czasami komiksy? C sądzicie na ich temat? Macie jakieś ulubione tytuły?
dienaa

Re: księgarnia internetowa

Post autor: dienaa »

Ja to się naprawdę nad tym zastanawiam, co mam zrobić, jakie podjąć krroki i ja jednak mam sporo problemów z tym związanych i na razie jestem zdania, że warto powiedzieć, że to wszystko ma odpowiednie znaczenia. Dlatego może też konfigurator warto ogarnąć, dla internetu i telewizji?
makusz

Re: księgarnia internetowa

Post autor: makusz »

Fajnie, że wspomniałaś o komiksach. Jestem właśnie po lekturze o tym jak powstaje scenariusz komiksowy i bardzo mnie temat zafascynował. Zachęcam bardzo do poczytania, by się nieco więcej w tym temacie rozeznać. Może to też was zachęci do sięgnięcia po komiksy :)

zaloguj sie na fb
mercii

Re: księgarnia internetowa

Post autor: mercii »

A co powiecie w ogóle na temat blogów? Bo w sumie dzisiaj jest ich naprawę sporo i można je znaleźć też na różne tematy. Dla przykładu pozostawiam link http://muffa.pl - bo można tam też znaleźć wiele interesujących tematów.
ODPOWIEDZ