zabiegi na twarz

Inne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Także ciekawostki, problemy i rady.
Awatar użytkownika
Ira_85
Posty: 0
Rejestracja: 19 lip 2021, 5:47

zabiegi na twarz

Post autor: Ira_85 »

Cześć! Po raz pierwszy chciałabym wybrać się na lifting twarzy Warszawa, a w szczególności interesuje mnie Fokus RF+. Chciałabym jeszcze uzyskać trochę informacji na ten temat, więc jeśli wiecie coś więcej, to koniecznie dajcie znać. Dzięki :)
lalka

Re: zabiegi na twarz

Post autor: lalka »

Ira_85 pisze: 08 lis 2021, 4:36 Cześć! Po raz pierwszy chciałabym wybrać się na lifting twarzy Warszawa, a w szczególności interesuje mnie Fokus RF+. Chciałabym jeszcze uzyskać trochę informacji na ten temat, więc jeśli wiecie coś więcej, to koniecznie dajcie znać. Dzięki :)
Owszem, jest to sposób na upiększenie, ale moim zdaniem już inwazyjny. Dlatego raczej kierowałabym się na coś takiego jak sztuczne rzęsy. Tutaj https://4lomza.pl/index.php?wiad=60704 macie nawet napisane, dlaczego dziewczyny ogólnie z tym działają. Dla mnie to oczywista oczywistość, że muszę je też mieć.
Milka

Re: zabiegi na twarz

Post autor: Milka »

A słyszałaś może o bioliftingu? Biolifting to bezoperacyjny lifting skóry twarzy, szyi i dekoltu. Wykonuje się go specjalnymi sondami emitującymi mikroprądy. W efekcie skóra jest wygładzona, zlikwidowane są zmarszczki, poprawiona jest cyrkulacja krwi i limfy. Myślę, że to prędzej jest to, z czego powinnaś skorzystać.

Ewentualnie dobrze byłoby żebyś skonsultowała swoje plany z doświadczoną kosmetyczką w jakimś renomowanym salonie urody. Ja tak zrobiłam i uchroniona zostałam przed popełnieniem głupoty ;)
ODPOWIEDZ