Sprawdzeni fachowcy od remontów

Poszukujesz fachowca do malowania ścian lub montowania podłogi? Zajrzyj tutaj, a być może znajdziesz osobę, która realizuje podobne usługi w Twoim mieście!
Awatar użytkownika
Jaromira88
Posty: 0
Rejestracja: 08 mar 2022, 13:39

Sprawdzeni fachowcy od remontów

Post autor: Jaromira88 »

Jesteście w stanie polecić jakichś sprawdzonych fachowców od remontów w okolicy Gliwic? ogólnie ze Śląska też mogą być ok :) Potrzebuję koniecznie osób od montażu nowych drzwi, ale też kafelkowania i kładzenia paneli. Znaleźliśmy w dobrej cenie płytki ceramiczne, w salonie Cerdesign. Przepiękne są u nich między innymi oczywiście płytki Porcelanosa. :)
lolitaa89

Re: Sprawdzeni fachowcy od remontów

Post autor: lolitaa89 »

U mnie tematem tabu tak naprawdę są fachowcy, bo na takich trafiliśmy, którzy w ogóle nie znają się na tym, co ma być. No i ja mam wrażenie, że fajną opcją będzie coś takiego jak poradnik o tym jak wybrać pręty stalowe . Wiecie, wiedza to potęga, a bez tego nie da się za dużo zrobić. Taka jest prawda.
gotusa

Re: Sprawdzeni fachowcy od remontów

Post autor: gotusa »

Jestem zdania, że wszystko płynie, dlatego najważniejszą kwestią będzie tak naprawdę to, jakie są ogólnie trendy w malowaniu ścian i co możemy my w tym kontekście zrobić. Dla przykładu powiem, że bardzo mi zależy na ładnym wykonaniu mojego mieszkania.
Łukasz

Re: Sprawdzeni fachowcy od remontów

Post autor: Łukasz »

Zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego, w którego ofercie znajdziecie najróżniejsze panele podłogowe, w tym np. meister panele . Czy ktoś z Was również korzystał z oferty tego sklepu?
ODPOWIEDZ