Okna Bydgoszcz

Projekty wystroju wnętrz, nietypowe zabudowy, podłogi i wszystko to, co związane z wykańczaniem wnętrz. Zadawaj pytania, odpowiadaj innym użytkownikom i szukaj potrzebnych informacji.
Przepióra

Okna Bydgoszcz

Post autor: Przepióra »

Zastanawaiam się nad wyborem okien do nowego domu. Budujemy się w okolicy Bydgoszczy i myślimy o czymś w tej okolicy. Wiadomo, im dalej tym koszty transportu będą rosły. Polecicie kogoś godnego zaufania? Bo nie mam za bardzo pojęcia w jakim kierunku iść z tym. I czy coś jeszcze muszę mieć na uwadze?

t com plaz
Jaśmin

Re: Okna Bydgoszcz

Post autor: Jaśmin »

Najważniejsze to moim zdaniem parametry. Im lepsze okno, tym większe oszczędności można mieć. Moim zdaniem po takim kluczu lepiej szukać. My wybraliśmy okna oknoplastu. Mają całkiem fajne parametry i to markowe okna. A na swojej stronie mają całkiem fajną wyszukiwarkę partnerów. Jak widzę do w Bydgoszczy mają salon oznaczony jako premium - Sampre. Zobacz może tam.

1 channel
lalka

Re: Okna Bydgoszcz

Post autor: lalka »

W sumie myślałam o tym, żeby zdecydować się na dom budowany, nie kupno, nawet projekt taki https://www.mgprojekt.com.pl/doskonaly-2-c mam na oku. Prawda jednak jest taka, że mamy otrzymać dom po teściach i to dla nas będzie najlepsze wyjście. Nie musimy się martwić niczym, tylko właśnie okna z drewnianych na plastiki musimy wymienić.

ławostół tadeusz
Jóźwiak

Re: Okna Bydgoszcz

Post autor: Jóźwiak »

No drewniane to fajne okna, ale nie takie stare. Jak mają swoje lata to zupełnie inna technologia i nie mają odpowiednich parametrów. Nie da się z takimi oknami za dużo zdziałać. Najlepiej wymienić na coś nowego, co da odpowiednią jakość. Prawdę powiedziawszy można to potem fajnie w domu odczuć, bo robi się cieplej, ciszej. Po prostu lepiej. Warto też pomyśleć o roletach zewnętrznych. Całkiem praktyczny dodatek do kompletu z oknami. Pewnie w Sampre mają komplet rozwiązań. Jak wszędzie. Jakby nie patrzeć nie wymieniamy okien co parę lat ale raczej co 20-25 lat. Wiec musimy postawić na jakość, by przez te lata nam to okno służyło.
ODPOWIEDZ