Fotel z funkcją "relaks"

Nie wiesz, jak urządzić salon, gabinet lub pokój swojego dziecka? Może chcesz się pochwalić własnym pomysłem na oryginalny wystrój? Użytkownicy forum czekają na Ciebie :)
Abasta

Fotel z funkcją "relaks"

Post autor: Abasta »

Słuchajcie, chcę kupić sobie taki fotel z funkcją relaks, z podnóżkiem, może masażem (chociaż nie jest to warunek konieczny). I fajny znalazłam w salonie https://www.meblotraf.com.pl korzystacie z takich foteli? Zależy mi na tym, żeby postawić go w "kąciku czytelnika";) który stworzyłam w swoim salonie, mam nadzieję, że to wygodna opcja do czytania. Szczególnie, że zbliża się zima, więc większość wolnego czasu spędzałabym właśnie tam :)
kikko

Re: Fotel z funkcją "relaks"

Post autor: kikko »

Mamy taki fotel wypoczynkowy i to była najlepsza decyzja, bo jest bardzo wygodny, wyposażony w podnóżek, ale najlepsze, że jest to fotel z masażem i grzaniem! :) Ma osiem punktów masażu wibracyjnego, umieszczonych w strategicznych dla ciała miejscach plus ogrzewanie części lędźwiowej. Fotel daje mega odprężenie, po ciężkim dniu nic nie relaksuje lepiej, niż zanurzenie się w nim, także żałujemy, że tylko jeden taki fotel mamy :D ;) Kupiliśmy go w niezłej cenie w FajnyTowar.pl. Jak przeprowadzimy się do większego mieszkania to kupimy taki drugi :)
ODPOWIEDZ