Drewniane meble

To miejsce na tematy związane z zakupem mebli w salonach, marketach budowlanych czy zakładach stolarskich. Dowiedz się, czy warto zamówić wyposażenie na wymiar.
Awatar użytkownika
jonatan1986
Posty: 0
Rejestracja: 14 mar 2023, 12:50

Drewniane meble

Post autor: jonatan1986 »

Jeśli zastanawiacie się w jaki sposób najlepiej jest dbać o drewniane meble, to ja przychodzę dzisiaj z poleceniem :) Słuchajcie, znalazłam świetną stronę, na której jest naprawdę ogrom porad, głównie dotyczących pielęgnacji obuwia, ale trafiłam też tam na informację właśnie dotyczącą pielęgnacji mebli. Polecam zerknąć, będziecie wiedzieć jak pielęgnować drewniane meble.
juankaa

Re: Drewniane meble

Post autor: juankaa »

U mnie na przykład mam do wybrania altax impregnat jedna warstwa już jest położona i zastanawiam się nad następną. Kupienie tego nie jest drogie, ale czy to ma sens. Ile warstw powinno się kłaść? Jak to widzicie, jakie macie w tym względzie podpowiedzi?
anikaa

Re: Drewniane meble

Post autor: anikaa »

Wystarczy się w sieci rozglądnąć i można znaleźć praktycznie wszelkiego rodzaju meble... Chociażby aktualnie znalazłam piękny narożnik z funkcją spania szary u firmy Kornelo Meble i chyba dokonam tam zakupu. Wydaje mi się, że warto - bo wygląda na solidny i funkcjonalny.
estella

Re: Drewniane meble

Post autor: estella »

Ja powiem wam, że zainteresowały mnie właśnie meble na wymiar producenta MAXDesign. Według mnie są one wyjątkowe i mają w sobie niepowtarzalny charakter. To co również warto tutaj wspomnieć ich meble są solidne, wytrzymałe - praktycznie wszystko się w nich zgadza. A ceny nie są wcale wygórowane.
lunaa

Re: Drewniane meble

Post autor: lunaa »

Zależy co wam się podoba i co szukacie? Bo mnie przykładowo teraz zainteresowały oferty https://ehokery.pl/114-zestawy . Według mnie tam znajdziecie coś praktycznego, nowoczesnego i funkcjonalnego. No i to co warto tutaj zaznaczyć, że ceny u nich nie są wygórowane, co jest na pewno plusem.
carlla

Re: Drewniane meble

Post autor: carlla »

Wiadomo jak jest z meblami, że czasami potrzebujemy jakieś inne akcesoria, dodatki itd. Ja chodzi o takie artykuły, jak przepusty do kabli i inne podobne rzeczy, to możecie w tym kierunku zerknąć sobie na stronę SISO-POL. Oni mają szeroki wybór i sprawdzone produkty.
salamandiks4

Re: Drewniane meble

Post autor: salamandiks4 »

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę manufaktury Doruch, która zajmuje się produkcją i montażem schodów oraz meble na wymiar dzierżoniów . W moim przypadku wszystkie prace wykonali bardzo sprawnie i bez najmniejszych problemów.
karolina9393

Re: Drewniane meble

Post autor: karolina9393 »

Drewniane meble na pewno będą miały odpowiednią jakość i jeśli chcecie na tą jakość postawić, to uważam, że warto wybrać meble na wymiar. Ich realizacją zajmuje się m.in. firma https://venotto.pl/ . Widać, że jakość ich usług jest bardzo wysoka, no i przede wszystkim maja spore doświadczenie.
manila

Re: Drewniane meble

Post autor: manila »

Takie meble na pewno są solidne i ładnie wyglądają. Jak okaże się że będzie problem z montażem to tych fachowców https://montiermebli.pl sobie umów, oni robią to błyskawicznie i dokładnie
ODPOWIEDZ