gdzie kupujecie leki?

Inne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Także ciekawostki, problemy i rady.
resulka

gdzie kupujecie leki?

Post autor: resulka »

Gdzie kupujecie leki? Macie swoje ulubione apteki? Potrzebuję uzupełnić zapasy w domowej apteczce i ucieszyłoby mnie gdyby udalo się chociaż trochę zaoszczędzić na zakupach
duśka

Re: gdzie kupujecie leki?

Post autor: duśka »

Kupuję tylko w DOZie, moim zdaniem oni mają najlepsze ceny na leki, leki na receptę jak i suplementy, mam do nich blisko więc nawet nie opłaca mi się szukać online wolę apteki stacjonarne.
Estina

Re: gdzie kupujecie leki?

Post autor: Estina »

Też od jakiegoś czasu swoje leki, ale i suplementy kupuję tylko w DOZie, sprawdzałam i porównywałam ceny w różnych miejscach, ale oni faktycznie mają najtaniej.

produkty z witamina b12
Lena

Re: gdzie kupujecie leki?

Post autor: Lena »

Zgadzam się, w doz mają zdecydowanie najniższe ceny, a często porównuję różne apteki. Różnice czasami są naprawdę spore, dlatego nie warto przepłacać w innych aptekach.
chochang

Re: gdzie kupujecie leki?

Post autor: chochang »

Sprawdzam ostatnio, jak wygląda dieta i na czym to ogólnie polega, ale też czym powinnam się suplementować. I na pewno interesuje mnie witamina d - funkcje jej i to, skąd ją pozyskać. Fajnie byłoby od Was tę informację otrzymać, ot co.
ODPOWIEDZ