gdzie leki najtaniej?

Inne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Także ciekawostki, problemy i rady.
olivvia

gdzie leki najtaniej?

Post autor: olivvia »

Gdzie aktualnie można kupić leki możliwie najtaniej? Szukam oszczędności, bo jednak spora część mojej wypłaty idzie na właśnie zakup leków, będę wdzięczna za podpowiedź
beatkao

Re: gdzie leki najtaniej?

Post autor: beatkao »

na pewno polecam doz, regularnie kupuje u nich leki, ceny mają jak najbardziej w porządku, warto się wybrać jeśli masz gdzieś w okolicy. calej rodzinie poleciłam i wszyscy zadowoleni

samsung smartwatch iphone
bitka

Re: gdzie leki najtaniej?

Post autor: bitka »

Zdecydowanie w dozie jest najtaniej. Ostatnio się z ciekawości przeszłam po aptekach i naprawdę byłam w szoku jak bardzo ceny mogą się różnić. A i z dostepnością bywało różnie. Na szczęście w dozie udało mi się kupić wszystkie moje leki w rozsądnej cenie

jak czytać skład kosmetyków
Tikana

Re: gdzie leki najtaniej?

Post autor: Tikana »

Taka prawda, że już od jakiegoś czasu najtaniej jest w DOZie, nie ukrywam, że porównuję ceny regularnie, bo pewnie jak większość, staram się oszczędzić, jeśli tylko mam taką możliwość i leki najtaniej są właśnie w tej aptece.
Wika

Re: gdzie leki najtaniej?

Post autor: Wika »

Ja jestem tego samego zdania. Jednak z tych wszystkich aptek doz ma najrozsądniejsze ceny, w innych aptekach zrobili już po kilka razy podwyżki, a w doz płacę co miesiąc tyle samo za swoje standardowe leki.

ulubione chrome
Gretka

Re: gdzie leki najtaniej?

Post autor: Gretka »

No i doz cały czas trzyma ceny na dobrym poziomie. Ostatnio znowu robiłam tam większe zakupy i miło byłam zaskoczona przy kasie, bo gdzie indziej zapłaciłabym dużo więcej.
ODPOWIEDZ