mleko modyfikowane

Inne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Także ciekawostki, problemy i rady.
tikki

mleko modyfikowane

Post autor: tikki »

Drodzy rodzice jestem ciekawa jakie mleko kupujecie dla swoich dzieciaczków? Czy warto kupić Bebilon? jeśli tak to jakie wersje i czy to mleko jest w DOZ?
perska

Re: mleko modyfikowane

Post autor: perska »

jest w DOZ, ja kupuję tam bebilon profutura, mojemu dziecku bardzo przypasowało to mleko, smakuje mu i chętnie je je, dobrze, że ceny też mają tam przystępne

eib polska
wiewiórka

Re: mleko modyfikowane

Post autor: wiewiórka »

Nam też się bebilon bardzo fajnie sprawdza, synek jest akurat na mleku początkowym, też w dozie kupujemy, stacjonarnie właśnie tam wychodzi nam najtaniej.
taturka

Re: mleko modyfikowane

Post autor: taturka »

U mojego synka to tylko Bebilon wchodzi w grę, super nam się sprawdza to mleko, kupujemy właśnie w DOZie stacjonarnie bo mimo wszystko u nich wychodzi najtaniej.
lajka

Re: mleko modyfikowane

Post autor: lajka »

To tak jak i u mojej córy, bardzo dobrze reaguje na Bebilon więc już nic nie zmieniamy, a w naszym DOZie też wchodzi po dobrej cenie więc kupuje u nich stacjonarnie.
igaa

Re: mleko modyfikowane

Post autor: igaa »

Skoro szukacie mleka modyfikowane dla dzieci, to najlepiej byłoby sobie sprawdzić propozycje firmy Hello Smart. Tam znajdziecie bardzo dobre mleka od popularnych producentów - które są sprawdzone, bezpieczne i pełnowartościowe. Zobaczcie sami...
ODPOWIEDZ