problem - nietrzymanie moczu

Inne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Także ciekawostki, problemy i rady.
welna

problem - nietrzymanie moczu

Post autor: welna »

pytanie do osób które może też dotknąl ten problem, dopiero zaczęłam leczenie i na razie nie ma dużych efektów, jakie wkładki polecacie? czy ktoś słyszał o tym że w DOZ można dostać darmowe próbki
robinia

Re: problem - nietrzymanie moczu

Post autor: robinia »

tak można było dostać, poszukaj na standach a jak nie to zapytaj po prostu, mają duży wybór produktów tego typu, na pewno ci pomogą dobrać odpowiednie wkładki itp.
welna

Re: problem - nietrzymanie moczu

Post autor: welna »

byłam w doz, próbki otrzymałam, fajna opcja, zresztą kupiłam też na próbę jedne wkładki, mają niezłe ceny w tej aptece i jest w czym wybierać jeśli chodzi o środki higieniczne
Asteni

Re: problem - nietrzymanie moczu

Post autor: Asteni »

Dzięki za ten wątek, faktycznie można w DOZie dostać darmowe próbki wkładek z Teny, skorzystałam. Dzięki temu dobrałam sobie odpowiedni rodzaj i rozmiar.
marrly3

Re: problem - nietrzymanie moczu

Post autor: marrly3 »

Medycyna estetyczna to nie tylko poprawa wyglądu, ale także wszechstronne wsparcie zdrowia. Dowiedziałem się, że medycyna estetyczna może pomóc w leczeniu nietrzymania moczu. To niesamowite, jak te zabiegi mogą poprawić jakość życia! Poczytajcie sobie https://medicot.pl/nietrzymanie-moczu-w ... -femilift/
ODPOWIEDZ