montaż klimatyzacji

Poszukujesz fachowca do malowania ścian lub montowania podłogi? Zajrzyj tutaj, a być może znajdziesz osobę, która realizuje podobne usługi w Twoim mieście!
Awatar użytkownika
Dalbor_78
Posty: 0
Rejestracja: 29 cze 2023, 10:45

montaż klimatyzacji

Post autor: Dalbor_78 »

Witam! Jestem w trakcie remontu mieszkania i chciałbym zamontować klimatyzację, ale nie mam pojęcia, jak się do tego zabrać. Czy ktoś mógłby mi pomóc?
Mieszkam w Przemyślu od kilku lat i wiem, że jest tu wiele firm oferujących usługi montażu klimatyzacji. Niestety, nie wiem, która z nich jest godna zaufania i oferuje najlepszą jakość usług. Czy ktoś mógłby mi polecić jakąś firmę, która oferuje profesjonalny montaż klimatyzacji w Przemyślu?
Bardzo bym docenił jakąkolwiek pomoc w tej sprawie. Dziękuję z góry za wszelkie sugestie i porady.
noxinaa

Re: montaż klimatyzacji

Post autor: noxinaa »

Roważam nowe elementy w firmie i mam na oku rekuperatory ścienne , ale też i wentylatory. Wiem, że rekuperacja pozwala na rozprowadzenie lepszego, świeższego powietrza po firmie, ale jak działa w przeciwieństwie do wentylacji? Ona tylko odświeża? Naprawdę nie wiem, co mam zrobić. Dajcie znać, co myślicie.
bettina

Re: montaż klimatyzacji

Post autor: bettina »

Dobrze wiedzieć... Chociaż ja już znalazłam ofertę, gdzie na rozwiązania typu klimatyzacja mitsubishi cena jest naprawdę mega korzystna... A chodzi mi tutaj o usługi oferowane przez firmę Klimax. Dla porównania też możecie sobie sprawdzić.
versusa

Re: montaż klimatyzacji

Post autor: versusa »

Interesują mnie rekuperatory ścienne noxa , ale do końca nie wiem, co to ta cała rekuperacja. Wiem, że lepiej będzie nam się działać, ale w kwestii budowania domu, albo firmy, czy to naprawdę pomaga w przepływie świeższego powietrza? Tak coś czytałam, ale pewności kompletnie nie mam.
ODPOWIEDZ