Kategoria

OGRÓD I BALKON

Home » OGRÓD I BALKON

5 artykułów
Dodać zakładkę?Usunąć?

Jaki napęd do bramy przesuwnej wybrać?

 - 

Automatyka do bram wjazdowych przesuwnych jest dzisiaj jednym z najpopularniejszych rozwiązań na prywatnych posesjach, osiedlach strzeżonych i we wspólnotach mieszkaniowych. Sprawdza się również na wjazdach do firm i fabryk. Zanim wybierzesz konkretny napęd do... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Odwodnienie liniowe – co to jest?

 - 

Odwodnienie liniowe na płaskim terenie wokół domu to system korytek zasłoniętych wytrzymałymi kratkami. Pozwala on na sprawne odprowadzenie deszczówki do kanalizacji lub różnych zbiorników. Co warto wiedzieć o odwodnieniu liniowym? Odwodnienie liniowe – po co ... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Jakie zastosowanie ma pergola metalowa?

 - 

Poszczególne modele pergoli mogą się różnić od siebie np. kształtem. Pergole łukowe są najbardziej klasyczne, a także pozwalają zbudować romantyczny charakter ogrodu. Pergole w formie bramki będą z kolei przypominać balustradę balkonową. Popularne są również p... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Dlaczego warto mieć basen ogrodowy z poliestru?

 - 

Baseny poliestrowe cieszą się dużą popularnością, ponieważ są bardzo trwałe i wyglądają estetycznie. Jeśli chcesz wzbogacić aranżację swojego ogrodu o komfortowy basen, ten produkt na pewno spełni Twoje oczekiwania. Baseny poliestrowe coraz częściej ozdabiają ... Czytaj dalej »