Kategoria

OGRÓD I BALKON

Home » OGRÓD I BALKON

18 artykułów
Dodać zakładkę?Usunąć?

Z czego wykonać krawężniki w ogrodzie?

 - 

Krawężniki w ogrodzie są ważnym elementem, który może znacznie poprawić wygląd i funkcjonalność Twojego ogrodu. Krawężniki mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak beton, kamień, drewno lub metal. Wybór odpowiedniego materiału do wykonania krawężnikó... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Tajemniczy ogród

 - 

Prawda jest taka, że ogród wcale nie musi być tajemniczy, aby była potrzeba zamknięcia posesji. Potrzeba prywatności i ochrony mienia wymaga użycia bramu, która zabezpiecza skutecznie przed wizytą niepożądanych gości, zmniejsza możliwość potencjalnych kradzież... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Siatka na krety – jaki rodzaj wybrać?

 - 

Szkodniki potrafią utrudnić życie i zdewastować ogródek. Na szczęście można się ich pozbyć i to w sposób całkowicie humanitarny, a mianowicie zastosować siatkę. Jaka siatka na krety sprawdzi się najlepiej? Siatka na krety – czym kierować się przy wyborze?  Wyb... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Jaki basen do ogrodu wybrać? Tylko budżetowe propozycje!

 - 

Lato to taki czas, kiedy każdy z nas marzy o przydomowym basenie. Możliwość zanurzenia się w przyjemnie chłodnej wodzie w letnie upały to prawdziwy luksus. Ale czy to znaczy, że na basen trzeba wydać dużo pieniędzy? Niekoniecznie. Na rynku dostępnych jest cora... Czytaj dalej »