Kategoria

WNĘTRZA

Home » WNĘTRZA

26 artykułów
Dodać zakładkę?Usunąć?

Deska podłogowa – modna alternatywa dla parkietu

 - 

Deska podłogowa to modna alternatywa dla tradycyjnego parkietu. Jest to trwały i wytrzymały materiał, który może być używany do wykonania pięknych i trwałych podłóg. Deska podłogowa jest dostępna w różnych kolorach, stylach i rozmiarach, co pozwala na dopasowa... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Do jakich wnętrz pasuje ponadczasowa witryna drewniana?

 - 

Witryna drewniana to idealny dodatek do wielu różnych wnętrz. Jest to uniwersalny mebel, który może być używany zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacjach. Witryna drewniana jest bardzo funkcjonalna i może posłużyć do przechowywania różnych przedmi... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Jaka balustrada na schody wewnętrzne będzie najlepsza?

 - 

Zadaniem balustrady jest zwiększenie bezpieczeństwa oraz wygody podczas poruszania się po schodach. Zgodnie z obowiązującymi przepisami wysokość balustrady nie może być mniejsza niż 90 cm. Jeżeli balustrada ma konstrukcję ażurową, wówczas odległość pomiędzy je... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Czy warto korzystać z usług projektanta wnętrz

 - 

Jeśli masz w planach budowę domu, zatrudnij projektanta. Samodzielne decydowanie o końcowym kształcie domu, mediach itp. może skończyć się fiaskiem budowlanym. Nawet jeśli masz jakieś doświadczenie w tym zakresie, zawsze lepiej skonsultować swój projekt z kimś... Czytaj dalej »