SALON

Dlaczego pufa w salonie to dobre rozwiązanie?

• Zakładki: 24


Pufa wielu osobom może kojarzyć się z zestawami wypoczynkowymi i modą wnętrzarską lat 90. minionego wieku. Aktualnie pufy przeżywają swój wielki powrót i znów są modne. Oczywiście wyglądają nieco inaczej niż mebel, jaki pamiętamy sprzed laty. Właśnie dlatego warto rozważyć ustawienie go w salonie. Jakie są zalety pufy?

Pufa – idealne rozwiązanie do małego mieszkania 

Masz niewielkie mieszkanie i jednocześnie jesteś duszą towarzystwa? Pufy są świetnym rozwiązaniem do salonu o ograniczonej przestrzeni, gdy przyjmujesz gości. Lekkie pufy z filcu są wygodne do siedzenia, a jeżeli nie używasz ich w danym momencie, możesz ustawić jedną na drugiej pod ścianą, co stworzy niebanalną dekorację w pokoju. Pufy mają wypełnienie z granulatu styropianowego, mogą też mieć siedzisko wykonane z miękkiej pianki. W ofercie sklepu Bertoni Home znajdziesz pufy w różnych wzorach – w zależności od stylu w jakim urządzony jest salon wybierz pufę w roślinne wzory, kolorowe mandale, geometryczne wzory, czy liście monstery.  

Pufa, czyli mebel uniwersalny

Pufa jest meblem, który sprawdzi się nie tylko w roli siedziska – doskonale sprawdzi się jako podnóżek. Możesz dopasować pufę do swojego ulubionego fotela i wygodnie odpocząć po całym dniu. Pufa świetnie sprawdzi się także jako mini stolik na balkonie, lub w ogrodzie. Wystarczy położyć na niej nieco sztywniejszą podstawkę, aby przekształcić pufę w stolik kawowy!

Foto: Shutterstock 

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
60 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *