OGRÓD I BALKON

Dlaczego warto mieć basen ogrodowy z poliestru?

• Zakładki: 10


Baseny poliestrowe cieszą się dużą popularnością, ponieważ są bardzo trwałe i wyglądają estetycznie. Jeśli chcesz wzbogacić aranżację swojego ogrodu o komfortowy basen, ten produkt na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Baseny poliestrowe coraz częściej ozdabiają działki i podwórka domków jednorodzinnych. Mają ciekawą kolorystykę, dzięki której dopasujesz je do każdej aranżacji i stylu ogrodu. Oprócz tego baseny występują w wielu atrakcyjnych kształtach, także tych nietypowych. Jeśli nie masz do wygospodarowania pod basen większego terenu zielonego, zamów mniejszy basen. Nawet ten najmniejszy pomoże Ci przyjemnie schłodzić ciało i zrelaksować się w największe upały.  

Wyjątkowego mocne i błyszczące

Baseny poliestrowe są bardzo trwałe i łatwo utrzymać je w czystości. Materiał odporny jest na uszkodzenia mechaniczne oraz promieniowanie UV. Jest to możliwe dziki zastosowaniu powłoki żelkotowej, która tworzy doskonałą barierę dla promieniowania UV i wody. Dodatkowo stosowane są pionowe i poziome wzmocnienia, które gwarantują wysoką trwałość produktu. 

Warto zwrócić uwagę na baseny z włókna szklanego. Takie powłoki zapewniają wysoką elastyczność materiału oraz odporność basenu na ruchy gruntu. Dodatkowo nakładana jest żywica winyloestrowa, która uszczelnia basen jak membrana i eliminuje zjawisko osmozy. Natomiast końcowa powłoka TOPKOT gwarantuje dodatkowe wzmocnienie i wykończenie basenu na zewnętrznej stronie.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Wood Pool – producent basenów i zadaszeń.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
56 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *