KUCHNIA

Do jakiej zastawy pasują czarne sztućce? Poznaj opinie ekspertów Gerlach!

• Zakładki: 12


Sztućce to taki element wyposażenia kuchni, którego używamy codziennie. Warto więc znaleźć i wybrać takie, które będą porządnie wykonane, a przy okazji każdego dnia będą cieszyć oko. Jeżeli szukasz czegoś bardziej oryginalnego, niż klasyczne srebrne sztućce, sztućce czarne to zdecydowanie coś dla Ciebie. Zobacz, do jakiej zastawy będą pasować czarne sztućce!

Czarne sztućce – elegancki dodatek do zastawy

Sztućce czarne to pomysł na nowoczesne podejście do tematu zastawy stołowej. Oryginalne, eleganckie i designerskie sztućce w czarnym odcieniu mogą dodać szyku każdej aranżacji kuchni – zarówno minimalistycznej, jak i tej w stylu retro lub nowoczesnym. Dodaj do swojego wyposażenia kuchni czarne, matowe lub błyszczące dodatki, jeśli szukasz czegoś eleganckiego i naprawdę nietypowego.

Do czego pasują czarne sztućce?

Czerń to uniwersalny kolor i wbrew pozorom czarne sztućce łatwo będzie dopasować do większości zastaw. Pięknie uzupełnią zastawę ze złotymi elementami – połączenie czerni i złota to niezawodny przepis na eleganckie dodatki do kuchni w stylu glamour. Takie sztućce sprawdzą się również w przypadku tradycyjnej, białej zastawy. Ciekawym rozwiązaniem będzie też nowoczesne połączenie czarnych talerzy i czarnych sztućców. Monochromatyczne zestawy będą się prezentowały naprawdę gustownie.

Czarne sztućce z oferty Gerlach łatwo dopasujesz do większości talerzy i aranżacji kuchni w nowoczesnym i klasycznym stylu. 

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
33 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *