KUCHNIA

Dodatki do kuchni w stylu industrialnym

• Zakładki: 5


Urządzasz swoją kuchnię w stylu industrialnym? Szukasz dodatków, które podkreślą charakter nowego wnętrza? Jakie akcesoria sprawdzą się najlepiej w industrialnych kuchniach? Mamy dla Ciebie garść pomysłów na modne dodatki do kuchni w stylu industrialnym. Czytaj dalej i zainspiruj się zanim zaczniesz zakupy!

Kuchnia industrialna – modne dodatki

Dodatki w industrialnej kuchni mają ogromne znaczenie. Każdej kuchni możesz nadać industrialny ton, jeśli tylko wzbogacisz aranżację o dobrze dobrane akcesoria. Jednym ze sztandarowych przykładów dodatków industrialnych do kuchni są metalowe, druciane kosze na owoce i warzywa. Najczęściej w kolorze czarnym, który tworzy idealny, surowy akcent w industrialnym pomieszczeniu. Zastawa stołowa powinna pasować do reszty pomieszczenia, dlatego warto postawić na klasyczne kolory i proste formy, ale też wysokiej jakości design. Ciekawym pomysłem są sztućce czarne, które możesz przechowywać na wierzchu, aby nadać swojej kuchni oryginalnego charakteru. Metalowe elementy i czarna zastawa to wisienka na torcie industrialnej aranżacji. Do takiej kuchni możesz też łatwo przemycić inne akcesoria – pojemniki na przyprawy, filiżanki czy nawet chlebak. Wybieraj dodatki w prostych, geometrycznych formach, w odcieniach czerni lub szarości albo z fakturą drewna. 

Industrialna zastawa stołowa, a dodatkowo klasyczny drewniany chlebak i parę innych akcesoriów pomogą Ci stworzyć piękną oraz klimatyczną aranżację kuchni w stylu industrialnym.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
56 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *