KUCHNIA

Jaki model garnków Gerlach warto mieć w swojej kuchni?

• Zakładki: 13


Jeśli szukasz garnków, które będą ci służyć przez lata, zachowując znakomitą równowagę między estetyką a funkcjonalnością, postaw na garnki polskiego producenta, jakim jest firma Gerlach. Garnki sygnowane tą marką łączą tradycję z nowoczesnością, oferując klientom naczynia wysokiej klasy za rozsądną cenę.

Jakie są zalety posiadania garnków Gerlach w swojej kuchni?

Garnki Gerlach już od pokoleń sprawiają, że gotowanie nie tylko w polskich domach, jest prawdziwą przyjemnością. Sztandarowym produktem firmy są garnki ze stali nierdzewnej 18/10, która jest odporna na korozję, wszelkie odkształcenia i urazy mechaniczne, a także działanie wysokich temperatur, dzięki czemu garnek z tego materiału może być używany w piekarniku. Trójwarstwowe dno równomiernie rozprowadza ciepło wewnątrz naczynia i współgra ze wszystkimi typami kuchenek, łącznie z płytą indukcyjną. Naczynia zawierają wiele dodatkowych udogodnień, takich jak wygodne rączki, miarki wewnątrz garnków, sitka w pokrywkach czy powierzchnię non-stick. Rozbudowane komplety garnków, składające się z modeli o różnorodnej pojemności, stwarzają nieograniczone pole do kulinarnych popisów, pozwalając dopasować garnki do potrzeb każdego użytkownika. Wybierając garnki Gerlach, można mieć pewność, że będzie to produkt o doskonałej jakości i trwałości. Gerlach w swojej ofercie ma również garnki żeliwne, granitowe, indukcyjne, z powłoką ceramiczną, a także szybkowary, brytfanny i garnki pojedyncze.

Jakie garnki Gerlach warto mieć w swoje kuchni?

Miłośnicy gotowania powinni mieć w swojej kuchni naczynia niezawodne, które dopasowane są zarówno do potrzeb w zakresie przyrządzania posiłków, jak i posiadanych umiejętności. Jak znaleźć takie garnki? Zestaw Gerlach z serii First ze stali nierdzewnej 18/10, charakteryzujący się idealnie płaską powierzchnią wewnętrzną, która nie zawiera nitów, to idealne rozwiązanie na tak zwany dobry początek.  Składa się z 3 elementów – garnków o pojemności 1,5 l i 4,0 l, a także rondla z pokrywką. Garnki mają duże, wygodne uchwyty, a także odporne na wysokie temperatury pokrywki ze szkła hartowanego, które zawierają odpowietrznik, redukujący nadmiar pary wodnej w garnku. Osoby, które gotują dużo i często, docenią linię Model z innowacyjnym system odcedzania. Dzięki ściankom o grubości 0,6 mm garnki z tej linii mogą być użytkowane w piekarniku do 180°C. Trzywarstwowe dno z wbudowanym dyskiem aluminiowym zapewnia równomierną dystrybucję ciepła połączoną z jego magazynowaniem, co pozwala na szybsze przygotowywanie posiłków, zmniejszając ryzyko ich przypalenia. 

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Gerlach.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
28 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *