WNĘTRZA

Nowoczesna jadalnia – wybierz dodatki, które dodadzą charakteru

• Zakładki: 33


Niezależnie od tego, czy jadalnia jest w Twoim domu oddzielnym, przestronnym pomieszczeniem, czy jest częścią wydzieloną z salonu, a może niewielką przestrzenią sprytnie wygospodarowaną w kuchni, to warto zadać o jej aranżację. W przypadku jadalni o niedużej powierzchni doskonale sprawdzi się minimalistyczny nowoczesny styl, a także styl skandynawski i eko. Żeby jednak jadalna przestrzeń nie była zbyt nudna, warto zadbać o oryginalne dodatki, która nadadzą jej charakteru. 

Niebanalne poduchy na krzesła – wygodnie i stylowo

Każdy wie, jaką zmorą są niewygodne, twarde krzesła. Nie sprzyjają one miłej atmosferze posiłków w filozofii slow life. Żeby zatrzymać domowników przy stole, nie trzeba od razu zmieniać krzeseł na nowe. Świetnym rozwiązaniem będą poduszki na krzesła wykonane z miękkiej pianki, pokrytej aksamitnym w dotyku welurem. Doskonałym pomysłem będą poduchy z nadrukiem, które ożywią przestrzeń jadalni i zwiększą komfort domowników. 

Podstawki filcowe z nadrukiem – zaczaruj jadalnię! 

Gorące naczynia i garnki mogą uszkodzić powierzchnię stołu lub blatu, pozostawiając na niej nieestetyczne odparzenia i przebarwienia. Dlatego warto stosować podkładki, które ochronią meble przed wysoką temperaturą. Fantastycznym połączeniem funkcjonalności z efektownym wyglądem są designerskie filcowe podkładki na stół. Filc ma właściwości izolujące, jest trwały i doskonale wygląda! 

Foto: Shutterstock 

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
59 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *