WNĘTRZA

Płytki dywanowe – idealne rozwiązanie do biura

• Zakładki: 8


Nowoczesne przestrzenie biurowe to nie tylko miejsce pracy, ale także wizytówka firmy. Z tego też powodu coraz częściej przedsiębiorstwa poszukują do swoich biur designerskich, eleganckich rozwiązań w zakresie wykończenia wnętrz, które jednocześnie będą odznaczać się funkcjonalnością. Jednym z takich rozwiązań są płytki dywanowe – łączą w sobie ponadprzeciętną trwałość i nietuzinkowe wzornictwo. 

Jakie są zalety płytek dywanowych? 

Płytki dywanowe wykonane są z wysokiej jakości wykładziny dywanowej. Najczęściej wymiar płytki dywanowej wynosi 50 x 50 cm (rzadziej 61 x 61 cm), dostępne są także panele o wymiarach 25 x 100 cm. Płytki dywanowe dostępne są w zróżnicowanej kolorystyce i gramaturze, co stwarza duże możliwości dla projektantów wnętrz – płytki i panele można ułożyć na zasadzie kontrastu lub cieniowania. 

Zaletą płytek dywanowych jest ich szybki montaż, a także znacznie mniejsze straty materiałowe niż w przypadku wykładziny dywanowej z rolki. Warto wspomnieć, że w przypadku zastosowania płytek dywanowych, możliwa jest w przyszłości wymiana danego panelu, jeżeli dojdzie do jego zabrudzenia, lub uszkodzenia. 

Decydując się na wykończenie podłogi w biurze płytkami dywanowymi warto wybrać ofertę firmy Aximo. Specjaliści zapewniają fachowe doradztwo w doborze odpowiednich płytek dywanowych, możemy także liczyć na profesjonalny montaż. 

Foto: aximo.pl

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
25 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *