WNĘTRZA

Regał drewniany – praktyczny mebel dla miłośników minimalizmu

• Zakładki: 6


Są takie meble, które rzeczywiście wydają się obowiązkowe w każdym domu czy mieszkaniu. Jeżeli cenicie styl, ale i funkcjonalność, to absolutnym must have jest regał drewniany. Jaki model wybrać i czym kierować się przy wyborze?

Regał drewniany – dlaczego to dobry wybór?

Regał drewniany to naprawdę stylowy mebel. Dzięki temu, że jest wykonany z tego naturalnego materiału zachwyca swoim pięknem, ale też unikalnością. W końcu nie ma dwóch takich samych rysunków drewna. Oczywiście na tym jego zalety się nie kończą, bo trzeba przyznać, że taki mebel sprawdzi się do każdego wnętrza i to nawet takiego o niewielkiej kubaturze. Warto jeszcze zwrócić uwagę na fakt, że dzięki temu, że ten mebel jest wykonany z drewna nie przyciąga kurzu i tworzy odpowiedni mikroklimat. To świetny wybór nawet dla alergików czy astmatyków. 

Regał drewniany – funkcjonalność przez wielkie „F”

Regał drewniany jest meblem niezwykle funkcjonalnym. Może służyć jako biblioteczka, ale równie dobrze może pełnić rolę mebla na bibeloty. Możecie umieścić go np. obok szafy i np. na półkach umieścić obuwie. Do wyboru są różnorodne modele. Można postawić choćby na regały, które prezentują się niczym wykonane ze starego drewna. Co ciekawe pasują one nie tylko do wnętrz utrzymanych w stylu vintage, ale też do nowoczesnych aranżacji, gdzie będą stanowić ciekawy kontrast. Możecie również postawić na modele utrzymane w klasycznej stylistyce bądź nawet glamour czy nowoczesnej. Świetnie prezentują się również regały utrzymane w stylu rustykalnym. Są też bardzo surowe, wpisujące się w styl skandynawski. Jeżeli cenicie jakość i styl, to rzeczywiście taki regał będzie dla Was idealny. Artykuł powstał przy współpracy z firmą: Anzys Meble z Drewna Litego.     

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
4 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *