WNĘTRZA

Wyjątkowe drzwi przesuwne do szafy – inspiracje

• Zakładki: 262


Przymierzasz się do zakupu szafy na wymiar, ale chciałbyś mieć mebel wyjątkowy i zupełnie inny od szaf Twoich znajomych? Sprawdź inspiracje, by wiedzieć, jakie nietypowe rozwiązania oferuje producent drzwi przesuwnych do szaf Indeco.

Drzwi bez litego drewna i lustra

Pierwsze ciekawe rozwiązanie, jakie oferuje producent drzwi przesuwnych do szaf Indeco, to drzwi wykończone grafiką wskazaną przez klienta. Nie chcesz pełnego drewna, ale nie przekonuje Cię lustro? Skrzydła pokryte zdjęciami rodzinnymi, obrazem z internetu czy motywem dostępnym w katalogu producenta sprawdzą się idealnie!

Szafa z drzwiami przesuwnymi w trudnym miejscu

Jeśli sądzisz, że w niektórych pomieszczeniach nie da się zamontować szafy z przesuwnymi drzwiami, jesteś w błędzie. Wystarczy, że klasyczny system przemieszczania skrzydeł w szynach zastąpisz wzmocnionymi szynami podwieszanymi, dzięki którym dolna szyna nie będzie potrzebna, albo zdecydujesz się na drzwi przesuwne ścięte. Dzięki tym drugim zamontujesz szafę w pomieszczeniu ze skośnym lub podwieszanym sufitem.

Garderoba w pomieszczeniu

Drzwi przesuwne to również doskonała propozycja do rozdzielenia dwóch pomieszczeń, a co za tym idzie oddzielenia sypialni od garderoby urządzonej we wnęce czy nawet małym pokoiku, do którego da się wejść. W tym przypadku najefektowniej wypadną drzwi rozsuwane, w których podczas otwierania skrzydła przemieszczają się po szynach wyłącznie na zewnątrz.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Indeco.pl.

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
230 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *