WNĘTRZA

Fotoobrazy na płótnie – pomysł na prezent na ślub i nie tylko

• Zakładki: 5 • Komentarz: 1


Słodycze, perfumy, skarpety, kosmetyki – każdy z nas ma swoją osobistą listę uniwersalnych prezentów, które można wręczyć bez względu na okazję. Jednym z nich są zdjęcia, które przecież zawsze cieszą obdarowanych. A co, gdyby tak wznieść ten pomysł na prezent na nowy poziom? Dzisiaj bierzemy pod lupę fotoobrazy na płótnie, czyli oryginalny prezent na różne okazje.

Fotoobraz na ślub i parapetówkę

Szukasz prezentu na ślub dla przyjaciół? Nie wiesz, co dać znajomym jako upominek do domu na parapetówce? Fotoobrazy na płótnie to oryginalny pomysł na prezent dla świeżo upieczonych nowożeńców lub właścicieli nowego mieszkania. Wysokiej jakości zdjęcie na płótnie w dużym formacie ozdobi ścianę albo półkę w nowym lokum. Gotowa kompozycja z ciekawą grafiką albo zdjęciem będzie najlepszym prezentem dla każdego, kto lubi się otaczać ładnymi przedmiotami i przepada za takimi dodatkami w domu. 

Jaki fotoobraz wybrać?

Zanim kupisz fotoobraz na płótnie, koniecznie upewnij się, że prezent przypadnie do gustu obdarowywanej osobie i rzeczywiście zawiśnie na ścianie w domu. Możesz zdecydować się na duży fotoobraz do salonu albo do sypialni albo wybrać kilka mniejszych formatów, dla których łatwiej znaleźć miejsce na ścianach, półkach lub komodach. Ciekawym pomysłem są też obrazy wieloczęściowe. Najważniejsze jest jednak, aby styl i kolorystyka obrazu były dopasowane do aranżacji wnętrza, a przede wszystkim do upodobań osoby, której go podarujesz.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Vaku-dsgn.pl.

Zdj. Shutterstock.

comments icon1 komentarz
1 komentarze
12 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *