BUDOWA I REMONT

Gdzie ma zastosowanie drut wiązałkowy w motkach?

• Zakładki: 14


Drut wiązałkowy w motkach ma wiele zastosowań. Kim są klienci, którzy zamawiają ten produkt? Dowiedz się więcej o drucie wiązałkowym sprzedawanym w motkach.

Drut wiązałkowy w motkach – zastosowanie

Drut wiązałkowy w motkach najczęściej można spotkać na placu budowy. To właśnie firmy budowlane mają największe zapotrzebowanie na ten produkt. Powodem jest wykorzystanie drutu wiązałkowego do podwiązywania zbrojeń. I choć to w branży budowlanej ten rodzaj drutu odgrywa kluczową rolę, to ma on też inne zastosowania.

Drut wiązałkowy w motkach wykorzystuje się także w:

  • Sadownictwie – służy do podwiązywania np. krzewów
  • Rolnictwie  – wykorzystują go m.in. rolnicy uprawiający chmiel
  • Branży florystycznej – używa się go do podwiązania elementów dekoracyjnych

Kto najczęściej zamawia drut wiązałkowy w motkach?

Biorąc pod uwagę to, gdzie ma zastosowanie drut wiązałkowy w motkach, największe zapotrzebowanie na ten produkt ma branża budowlana. Najczęściej drut wiązałkowy trafia do firm wykonujących np. fundamenty. Aktualnie beton zbrojony jest wykorzystywany powszechnie – stosuje się go do budowy domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych oraz obiektów komercyjnych.

Odbiorcami drutu wiązałkowego w motkach są także rolnicy i sadownicy. Rzadziej produkt ten można spotkać w pracowniach florystycznych.

Czym się kierować przy wyborze drutu wiązałkowego?

Wybierając drut wiązałkowy, uwagę warto zwrócić na kilka elementów. Podstawową kwestią jest producent – najlepiej wybrać drut renomowanej marki. Istotna jest też średnica drutu oraz rodzaj opakowania (jednostkowe, zbiorcze).

Artykuł powstał przy współpracy z firmą DRUCIARNIA.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
49 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *