SALON

Jak dobrać żyrandol LED do nowoczesnego salonu?

• Zakładki: 14


Salon to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. To właśnie w salonie odpoczywamy po całym dniu, spędzamy wolny czas z rodziną, a także przyjmujemy gości. Często salon połączony jest z częścią jadalnianą – wówczas staje się w pełni multifunkcjonalnym pomieszczeniem. Nowoczesny salon stawia wiele wyzwań przed projektantami wnętrz. Żeby był w pełni funkcjonalnym i komfortowym pomieszczeniem, warto pomyśleć o każdym elemencie – również o oświetleniu.

Czym kierować się wybierając żyrandol do salonu?

Dobór odpowiedniego oświetlenia do mieszkania jest kluczowe dla komfortu jego mieszkańców. Wybierając rodzaj opraw do danego wnętrza powinniśmy kierować się przeznaczeniem danego pomieszczenia, a także jego stylem. W salonie najlepiej sprawdzą się żyrandole LED, które dostarczą dużą ilość rozproszonego światła. Świetnym uzupełnieniem systemu oświetlenia salonu będą kinkiety, a także lampy stojące. Oczywiście dobierając żyrandol warto zwrócić uwagę na styl w jakim jest urządzone pomieszczenie. Do nowoczesnych salonów doskonałym wyborem będą minimalistyczne żyrandole LED o prostej formie i kolorystyce. Jednocześnie żyrandol powinien być nowoczesny nie tylko z wyglądu, ale także technologicznie. Nowoczesne żyrandole dostosowane są do działania ze źródłami światła w technologii LED. To zapewni zużycie energii elektrycznej na znacznie niższym poziomie. 

Geometryczne żyrandole LED do futurystycznego wnętrza

Urządzasz wnętrze salonu w minimalistycznym i ultranowoczesnym stylu? Warto wziąć pod uwagę geometryczne żyrandole LED z oferty sklepu internetowego LedCorn®. Do najciekawszych propozycji należą żyrandole LED marki Optonica i LedCorn®, wyróżniające się designerskim wzornictwem. Naszymi faworytami jest biały żyrandol LED w kształcie konturowego kwadratu. Oprawa zasilana jest diodami, dzięki temu uzyskujemy delikatne, rozproszone światło i niezwykle efektowną ozdobę. Żyrandol LED jest zawieszony na trzech linkach o długości 1,2 m, więc jest propozycją, która sprawdzi się przede wszystkim w wysokich wnętrzach. 

Do nowoczesnych i industrialnych wnętrz fantastycznym wyborem będzie również wiszący żyrandol LED w kształcie litery Y. Czarne obramowanie lampy i mleczno-białe wypełnienie tworzy nadaje lampie eleganckiego i designerskiego wyrazu. Jednocześnie żyrandol dostarczy wystarczająco dużo światła nawet do przestronnego wnętrza. 

Foto: Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
89 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *