WNĘTRZA

Obraz czarno biały — do jakich wnętrz pasuje?

• Zakładki: 7


Obrazy mogą stanowić ciekawy element dekoracyjny każdego wnętrza. Przede wszystkim tworzą jego charakter, dlatego tak istotne jest ich właściwe dopasowanie do aranżacji pomieszczenia. W jakich wnętrzach najlepiej odnajdą się obrazy czarno białe?

Jak dopasować obraz czarno biały do wnętrza?

Dlaczego warto wybrać obraz czarno biały do wnętrza? Przede wszystkim dlatego, że takie obrazy są ponadczasowe i nigdy nie wychodzą z mody. Co więcej, cechuje je uniwersalność i zdolność dopasowania do każdej palety barw czy nawet stylu. Równie dobrze odnajdą się w minimalistycznym wystroju, jak i w tym znacznie bardziej nowoczesnym i wręcz awangardowym. Czarno białe obrazy występują w wielu wzorach, więc będą pasować do salonu, sypialni lub pokoju dziecięcego.

Jak wybierać czarno białe obrazy, by pasowały do reszty wystroju? Nie mamy tu zbyt wielu ograniczeń. Każdy zgodzi się z tym, że czerń i biel dobrze prezentują się w każdych warunkach. Do pomieszczeń o nowoczesnym charakterze najczęściej wybiera się abstrakcyjne wzory lub czarno białe grafiki. We wnętrzach klasycznych świetnie sprawdzą się pejzaże oraz portrety. Dość popularne stały się również obrazy w kolorze czarnym i białym przedstawiające różnego rodzaju napisy. One z kolei na pewno ożywią niejedną aranżację. Warto szukać ich nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale i online. Tam wybór może być znacznie większy, więc łatwiej będzie nam znaleźć coś, co wpadnie nam w oko.

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem internetowym vakudsgn.pl.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
35 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *