WNĘTRZA

Szafy do garderoby – praktyczne rozwiązanie dla najbardziej wymagających

• Zakładki: 5


Utrzymanie porządku, wygoda, codzienny komfort – to wszystko mogą zapewnić odpowiednie meble. Niewątpliwie należą do nich szafy do garderoby. Warto na ich temat dowiedzieć się więcej i poznać najlepsze rozwiązania i zalety tego typu mebli.

Szafy do garderoby – wygoda w każdym centymetrze

Szafy do garderoby sprawiają, że zyskacie przestrzeń niewątpliwie bardzo funkcjonalną i praktyczną. Warto tutaj zwrócić uwagę, że taką szafę możecie wyposażyć w szereg półek, dzięki którym utrzymanie czystości, ale i uporządkowanie ubrań będzie bardzo łatwe. Można wybrać wąskie regały, półki po sam sufit, czy nawet wysuwane kosze cargo. Warto jeszcze zwrócić uwagę na sam system otwierania szafy, gdzie np. bardzo dobrze sprawdzają się drzwi przesuwne. Rzeczywiście jest to rozwiązanie niezwykle wygodne, ale też praktyczne i sprawdzi się nawet w miejscach, gdzie przestrzeń jest stosunkowo wąska. Szafy w garderobie będą stanowiły dodatkową dekorację, tym bardziej że możecie wybrać drzwiczki przesuwne ozdobione różnorodnymi grafikami czy nawet fototapetami. Pamiętajcie, że w garderobie nie może zabraknąć lustra, ale nie musicie wcale stawiać na modele wolnostojące. Możecie wybrać choćby szafy z lustrzanymi drzwiczkami, które dodatkowo optycznie powiększą przestrzeń.

Szafy do garderoby – jakość ma znaczenie

Wybierając szafy do garderoby można wybrać modele wolnostojące, ale też wnękowe czy w zabudowie. W tym przypadku należy kierować się metrażem. Trzeba też uważać, by nie zaburzyć kubatury danego pomieszczenia. Ponadto można wybrać szafy, które posiadają półki wykonane z płyty MDF, ale też prawdziwego drewna. To pierwsze rozwiązanie jest zdecydowanie tańsze. Artykuł powstał przy współpracy z firmą Indeco – producentem drzwi przesuwnych.    

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
7 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *