ŁAZIENKA

3 proste porady, jak wybrać umywalkę do łazienki z ekspertami Danolit!

• Zakładki: 20


Czeka Cię wybór umywalki do łazienki? Jeżeli tu jesteś, najprawdopodobniej chcesz wiedzieć, jak wybrać jeden model z tysięcy dostępnych produktów. Bez obaw, mamy dla Ciebie 3 proste wskazówki, jak wybrać idealną umywalkę do łazienki! Czytaj dalej i dowiedz się więcej zanim zamówisz umywalkę.

  1. Dopasuj umywalkę do swojej łazienki

Marzysz o tej pięknej umywalce z Pinteresta albo spodobał Ci się model podpatrzony w domu przyjaciół? To dobry start do poszukiwań, ale pamiętaj – Twoja łazienka ma służyć Tobie, a umywalka ma pasować do metrażu i wystroju Twojej łazienki. Jeżeli chcesz stworzyć coś skrojonego idealnie na miarę swoich potrzeb, być może dobrym rozwiązaniem będą umywalki na zamówienie? Umywalkę na wymiar wykona dla Ciebie na przykład producent umywalek Danolit.

  1. Zwróć uwagę na materiał wykonania umywalki

Oczywiście, że design, kolor i kształt umywalki ma znaczenie, ale jeszcze ważniejsza jest jej jakość i trwałość. A te cechy wynikają z zastosowanego materiału. Do wyboru masz umywalki ceramiczne, umywalki z kompozytu, popularne umywalki Solid Surface i wiele innych modeli. Każdy materiał ma nieco inne właściwości, które warto dokładnie przeanalizować zanim dokonasz zakupu. W końcu umywalkę kupujesz na wiele lat.

  1. Zmierz umywalkę 3 razy zanim kupisz!

Dobrze dopasowany rozmiar umywalki to podstawa! Za mała, za duża, za płytka albo za wąska umywalka będzie utrudniać Ci codzienne korzystanie z łazienki. Dlatego dokładnie zbierz wszystkie niezbędne wymiary i dopasuj rozmiar umywalki do metrażu i odległości od mebli oraz ścian w swojej łazience.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
80 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *