ŁAZIENKA

Jaki kształt umywalki dobrać do łazienki? Podpowiadają eksperci z firmy Danolit

• Zakładki: 14


Jeśli planujesz zakup nowej umywalki do swojej łazienki, to wiesz, że wybór odpowiedniego kształtu nie należy do najłatwiejszych zadań. Jest tyle różnych możliwość, że o zawrót głowy nietrudno.  Każda z opcji ma zarówno zalety, jak i wady. W tym artykule przyjrzymy się kilku czynnikom, które należy wziąć pod uwagę przy dokonywaniu tego ważnego wyboru.

Jak dobrać idealną umywalkę do swojej łazienki?

Aby dobrać idealną umywalkę do swojej łazienki, przede wszystkim trzeba zastanowić się, jaki rozmiar będzie odpowiedni. Umywalka powinna być na tyle duża, aby pomieścić wszystkie przedmioty, które będziesz chciał umieścić wokół niej. Kolejnym krokiem jest wybór materiału. Możesz postawić na ceramikę, szkło, metal, drewno, kamień lub konglomerat. Ważne, by materiał harmonizował się z pozostałym wyposażeniem łazienki. Musisz być świadom tego, że wybór materiału może wpłynąć na wybór kształtu umywalki. Nie każdy materiał pozwala na dowolne kształtowanie. Ostatnim krokiem jest określenie budżetu na umywalkę i porównanie cen różnych modeli. 

Umywalki z konglomeratu mogą zaskoczyć cię formą

Jeśli szukasz umywalki do przestrzeni o nietypowych wymiarach, która będzie prezentować się estetyczne, a utrzymanie jej w czystości będzie przysłowiową bułką z masłem, postaw na umywalkę z konglomeratu.  Podatna na kształtowanie struktura dolomitu (konglomeratu) umożliwia nadawanie umywalkom unikalnych kształtów o wyraźnych krawędziach. Atrakcyjne w formie umywalki z konglomeratu znakomicie dopełniają aranżacje w duchu nowoczesnym, minimalistycznym, loftowym i industrialnym. Bardzo dobrze czują się zarówno w otoczeniu mebli metalowych, jak i drewnianych. Ze względu na swój kształt mogą stanowić dopełnienie wszelkich brył znajdujących się w przestrzeni łazienkowej. To wszystko sprawia, że odnajdą się w każdej łazience niezależnie od stylu aranżacji i wielkości pomieszczenia. 

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
60 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *