BUDOWA I REMONT

Osiedle domów Warszawa – gdzie zamieszkać?

• Zakładki: 9


Nowe osiedla powstają w różnych częściach Warszawy i jej okolicach. Jedną z dostępnych propozycji są domy segmentowe na Osiedlu Seleny. Sprawdź, dlaczego warto zainteresować się właśnie tą inwestycją.

Osiedle Seleny – dobry dojazd do Warszawy

Osiedle Seleny powstaje w Młochowie koło Nadarzyna. Z racji dobrego dojazdu do Warszawy to doskonałe miejsce do życia dla osób pracujących w tym mieście. Mieszkańcy mogą wybrać nie tylko podróż samochodem – w pobliżu osiedla znajduje się przystanek komunikacji zbiorowej. Na dostanie się do centrum Warszawy trzeba poświęcić ok. 30 minut. To często mniej niż czas potrzebny na pokonanie dystansu do śródmieścia z najbardziej skrajnych dzielnic stolicy.

Przestronne domy z funkcjonalnym układem i ogrodem

Wszystkie domy na Osiedlu Seleny zostały zaprojektowane z myślą o rodzinach poszukujących idealnego lokum. Powierzchnia każdego budynku to 162 mkw. Jednocześnie na Osiedlu powstanie zaledwie 28 budynków – będzie to kameralna przestrzeń do życia.

Osiedle domów Warszawa to także:

  •  zielone ogrody – to dodatkowa przestrzeń, w której można się zrelaksować,
  •  rzadko spotykane rozwiązania ułatwiające utrzymanie domu w czystości – centralny odkurzacz,
  •  dostęp do wszystkich niezbędnych mediów – w tym również internetu światłowodowego.

Bezpieczna, zielona okolica – idealna do życia

Rodziny z dziećmi przywiązują dużą wagę do kwestii bezpieczeństwa. Osiedle Seleny to dobre miejsce również pod tym względem. Każdy z domów zostanie ogrodzony i wyposażony w domofon. Droga wewnętrzna jest z kolei przeznaczona wyłącznie do użytku mieszkańców.

W okolicy inwestycji znajdują się też tereny zielone oraz rozwinięta infrastruktura społeczna, w tym przedszkola (publiczne, państwowe) i szkoły.

Artykuł powstał przy współpracy z deweloperem budującym Osiedle Seleny.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
25 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *