BUDOWA I REMONT

Panele ogrodzeniowe – nowoczesne i niezawodne

• Zakładki: 3


Panele ogrodzeniowe zyskują sobie coraz większą popularność. Są bardzo mocne, atrakcyjnie zdobią posesję lub działkę i bardzo łatwo  je zamontować . Oprócz tego odznaczają się wysokim stopniem trwałości, nie potrzebują konserwacji i są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Jeśli szukasz modnego ogrodzenia, które będzie nietuzinkowa wizytówka Twojej posesji, panele ogrodzeniowe spełnią Twoje oczekiwania. Wybierz tylko odpowiedni rozmiar, kolor i sposób wykończenia, aby panel idealnie współgrał z otoczoniem.

Gdzie można założyć panele ogrodzeniowe?

Jeśli myślisz, że panele ogrodowe będą pasować jedynie do nowoczesnych aranżacji, jesteś w dużym błędzie. Sprawdzą się idealnie także w klasycznej architekturze i co więcej, dodadzą jej wyjątkowego charakteru. Wtedy sięgniesz po standardową paletę barw, w której znajdziesz m.in. modne szarości, grafit, antracyt, brąz i tradycyjną czerń. Oczywiście dostępne są tez inne kolory, aby można było dopasować produkt do każdej aranżacji.

Aby kupić odpowiednie dla siebie panele, trzeba zwrócić uwagę także na inne ważne czynniki. To m.in: technologia wykonania powłoki ochronnej, stylistyka, walory estetyczne i dobry balans miedzy ceną a jakością. 

Tradycyjne panele 2 D czy ekstrawaganckie 3D?

Warto czasami pobawić się trochę formą i wybrać produkt, który znacznie odbiega od tradycyjnej oferty.  Takim produktem są panele 3D, które mają w niektórych miejscach specjalnie wyo4rofiolwoane druty Tworzą się w ten sposób charakterystyczne przetoczenia niezwykle atrakcyjne dla oka. Takie panele ogrodzeniowe są oryginalną ozdobą posesji lub działki i zarazem jej solidną ochroną.

Panele ogrodzeniowe odpowiednio dobrane będą idealnie współgrać z otoczeniem, np. z ogrodem lub budynkiem.

 Artykuł powstał przy współpracy z firmą STAL – producent ogrodzeń.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
9 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *