ŁAZIENKA

Czarna umywalka do łazienki – HIT czy KIT? Odpowiadają specjaliści Danolit!

• Zakładki: 6


Marzy Ci się łazienka z czarnymi dodatkami? Wahasz się, czy wybrać czarną umywalkę czy raczej kupić coś klasycznego? Dziś bierzemy na tapet plusy i minusy czarnych umywalek do łazienki. Odpowiadamy na pytanie, czy warto inwestować w czarny model. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Czy warto inwestować w czarną umywalkę?

Minimalistyczne łazienki często urządzamy w monochromatycznych odcieniach. Połączenie czerni z bielą i szarością daje spektakularny efekt. Dzięki umywalce w odcieniu czerni łazienka staje się elegancka i nowoczesna. To wybór do wnętrza niemal w każdym stylu: od loftowego po skandynawskie. Designerska czerń jest niezwykle uniwersalna i pasuje do wszystkiego, a przy okazji nadaje pomieszczeniu aurę luksusu i elegancji. Czarne umywalki z kompozytu pięknie komponują się z drewnem, betonem, cegłą, kamieniem czy białymi płytkami. Taką umywalkę może wykonać np. producent umywalek Danolit.

Co mówią przeciwnicy czerni w łazience?

Podczas gdy zwolennicy czarnych umywalek zachwycają się ich designem i elegancją, przeciwnicy zwracają uwagę na ich wady. Możemy natknąć się na opinie, że czerń jest niepraktyczna, bo widać na niej zacieki i osad. W praktyce jednak nieregularnie sprzątana łazienka wygląda mało schludnie bez względu na kolor armatury. Zacieki na umywalce i wannie będą się pojawiać codziennie – czy to czarna czy biała umywalka. Aby ich uniknąć, wystarczy regularnie przecierać powierzchnię umywalki ściereczką z mikrofibry do sucha.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
59 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *